Sedir Köşe Koltuk Modelleri

Sedir Köşe Koltuk Modelleri

her eve bir sedir

sedirsepeti
22.12.2020
756 Görüntülenme

 

Kullanılacağı alana özel olarak tasarlanan sedir koltuk modelleri, şark dekorasyonun vazgeçilmez unsurlarındandır. Rahatlık, konfor, kalite ve sanatın mobilyalarda vücut bulmuş hali olan sedir mobilyaları; ekonomik fiyatı, sağlıklı yapısı, dayanıklı ve uzun ömürlü olması gibi nedenlerle tercih edilmektedir. Bunun yanında bulunduğu ortama otantik bir hava katması ve kültürümüzü yansıtması nedeniyle de son zamanlarda çokça tercih rağbet görmektedir.

Köşeli Sedir Koltuk Modelleri

Modern mobilya dekorasyonunda aranılan tüm özellikler sedir mobilyalarında da vardır. Sandıklı, bazalı, köşeli veya yataklı olarak imal edilirler. Her türlü ihtiyaca cevap verebilecek olan bu mobilyalar, spesifik ölçülerde üretilebilmektedir. Genellikle köşeli modelleri büyük bir ilgi görmektedir. Onlarca farklı renk seçeneğine ve tasarımlara sahip bu takımlar, sağlığa etki eden herhangi bir kanserojen madde içermez. Oturma pozisyonu olarak en ideal şekilde dizayn edilmektedir. Yeni nesil mobilyalarda sıklıkla karşılaşılan deforme sorunu, sedir mobilyalarında bulunmaz ve çok uzun yıllar ilk günkü gibi kullanılabilir.

Köşeli Sedir Mobilyaları Fiyatı

Çam ağacı, gürgen ağacı ve kayın ağacı olarak köşeli sedir koltuk modellerinde 3 farklı ağaç türü bulunmaktadır.  Bunlar arasında en kalitelileri gürgen ve kayın ağacıdır. Köşeli sedir mobilyaları fiyatı birçok kritere göre değişkenlik gösterebilir. Bu kriterleri şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Kullanılan ağacın türü
  • Ahşap tasarımındaki işçilik
  • Köşeli sedir koltuk modellerinin ölçüleri
  • Kullanılan minderlerin kalitesi, bu minderlerdeki dokuma teknolojisi
  • Minderlerin içerisinde kullanılan süngerin yapısı

Sedir Mobilyası Üreten Firma

Sedir mobilyaları sektörünün ülkemizdeki lider üreticilerinden olan “SedirSepeti.com” yüzlerce farklı konsept ile geniş ürün yelpazesi sunuyor. Her ortama ve her bütçeye uygun sedir modeli alternatifi ile hizmet veren firma, İstanbul merkezli çalışmakta olup; Türkiye’nin dört bir yanına gönderim sağlamaktadır.