Pencere Önü Sedir Modelleri

Pencere Önü Sedir Modelleri

her eve bir sedir

sedirsepeti
8.01.2021
449 Görüntülenme

 

Gündüzleri güneş ve manzaranın, geceleri ise ayın ve yıldızların en güzel seyredildiği yer şüphesiz pencere önleridir. Özelliklerde evlerinde ve iş yerlerinde pencere önlerini değerlendirmenin en ideal yanı sedir mobilyalarına yer vermektir. Pencere önü sedir mobilyaları, çok farklı konseptlerle ve çok farklı modellerle karşımıza çıkıyor. Bu alanlar dar olsa bile özel imalat sedir mobilyalarıyla bulunduğu alan en iyi şekilde değerlendirilebiliyor.

Pencere Önü Sedir Modelleri Dekorasyon Önerileri

Sedir mobilyalarının iç dekorasyondaki belki en önemli artısı, üreticilerin özel ölçülerle bu mobilyaları imal edebilmesidir. Sizler için hazırladığımız pencere önü sedir modelleri ile ilgili dekorasyon önerileri:

  • Pencere önünde ahşap iskelet üzerine, kalın minderli sedir modelleri tercih edilebilir. Bu modellerin sırt kısmı pencereye geleceğinden, yalnızca oturma kısmına minder yerleştirilmelidir.
  • Eğer pencere önü gömülü bir alanda yer alıyorsa, çevreleyen duvarlara, duvar rengine uygun minderler yerleştirilerek güzel bir dekoratif avantaj elde edilebilir.
  • Cam önlerinde sedir yere yakın şekilde imal edilip, pencere yüksekliğine kadar olan bölümde 20 cm ila 30 cm yüksekliğinde ince ve uzun minderler yerleştirilebilir.
  • Daha kullanışlı olması açısından, sedir mobilyalarının alt bölümüne raflar eklenebilir, üretici firmaya bu konuda taleplerinizi ilettiğiniz takdirde, size özel üretim yapabilirler.
  • Sedir mobilyalarının bulunduğu odada, mobilyalara bir kütüphane formu da kazandırabilirsiniz. Bunun için sedirin hemen alt bölümünde bir boşluk oluşturulması, kitaplar dikey olarak yerleştirilmelidir.
  • Daha havadar ve daha ferah bir ortam oluşturabilmek adına beyaz veya hafif renk tonlarına yönelmek mantıklı olacaktır.
  • Pencere önü sedir modelleri, yataklı ve bazalı olarak iki farklı formda kullanılabilir. Bunun için sedir imalatı yapan firmaya ihtiyaçlarınıza yönelik bir üretim yapmaları konusunda çeşitli önerilerde bulunabilirsiniz.