Burger ve Hotdog Dükkanlarında Sedir Koltuk Takımları

Burger ve Hotdog Dükkanlarında Sedir Koltuk Takımları

her eve bir sedir

sedirsepeti
22.01.2021
159 Görüntülenme

 

Geleneksel mobilyalardan ziyade, modern hatların ön planda tutulması gereken fast food mekanlarından olan burger ve hotdog işletmeleri, iç mekan dekorasyonu için benzersiz özellikler sunmalıdır. Sedir koltuk takımları, bu tarz mekanlarda iyi bir alternatiftir. Menüler, misafirler için tek başına yeterli bir özellik değildir. Konukların keyifli vakit geçirebilmeleri için özel olarak tasarlanmalıdır. İlgi çekici dekoratif özelliklerle döşenmiş bir mekan, müşteriler tarafından beğenilip daha fazla kitleyi içerisine çekebilecektir. Burger dükkanında sedir modellerinin kullanımıyla ilgili önerilerimizi sizler için listeledik.

Burger Dükkanlarında Sedir Mobilyaları Önerileri

  • Özellikle dar alanlarda ortamın verimli şekilde kullanılabilmesi ve farklı dekorlara yer verilebilmesi için sedir mobilyaları tercih edilebilir.
  • İngiliz stili sedir mobilyaları, retro stili sedir mobilyaları veya rustik stili sedir mobilyaları burger dükkanlarında değerlendirilebilecek seçenekler arasındadır.
  • Mobilya seçimi yaparken, hedef kitle de dikkate alınmalıdır. Gençlere hitap eden mekanlar için canlı ve parlak renkler ağırlıkta olmalıdır. Yaş ortalaması yüksek olan müşteri kitlesi için renk seçiminden ziyade, oturma düzeninin sık olmaması ve daha konforlu mobilyalara yer verilmesi gerekmektedir.
  • Burger restaurantlarında sedir oturma grupları ile birlikte güzel kombine edilmiş sandalyeler birlikte kullanılabilir. Fakat bu iki farklı mobilya türü arasında renk, yükseklik ve malzeme uyumu olmalıdır. Duvara ve cama yakın olarak sedir mobilyaları konumlandırılabilir, karşı tarafına sandalyeler yerleştirilebilir. Bu sayede alan daha geniş görünecektir.
  • Burger ve hotdog gibi self servis hizmeti veren işletmelerde, kasa ve sipariş alanı ile oturma alanının uyumu da önemli noktalardandır. Bu bölümlerin birbirini tamamlayan renklerden oluşan sedir mobilyalarıyla donatılması, ortamın genel dekorasyonu için göz önünde bulundurulması gereken hususlardandır.