Bowling Salonlarında Sedir Koltuk Takımları

Bowling Salonlarında Sedir Koltuk Takımları

her eve bir sedir

sedirsepeti
18.01.2021
137 Görüntülenme

 

Bowling salonları, dekorasyon açısından oldukça kompleks alanlardır. Oyun alanı ve dinlenme alanı aynı ortam içerisinde bulunan eğlence merkezleridir. Genellikle bowling oynamaya gelen konuklar, kalabalık gruplar halindedir. Bu nedenle alanın maksimum verim alınacak şekilde tasarlanması gerekmektedir. Bowling salonlarında sedir koltuk mobilyaları, alanın en iyi şekilde kullanılabilmesine imkan tanıyan dekorasyon ürünlerindendir. Ayrıca dayanıklı ve kolay yıpranmayan iskelet, minder ve kumaş çeşitliliğine sahiptir.

Bowling Salonlarının Dinlenme Alanlarında Sedir Mobilyalarının Kullanımı

Özellikle gençlerin sıklıkla arkadaş çevresiyle birlikte gittiği eğlence mekanlarından olan bowling salonları, modern dekorasyonun ön planda olması gereken merkezlerden birisidir. Sedir mobilyaları mobilya sektöründeki teknolojik gelişmeler neticesinde daha işlevsel ve daha dekoratif ürünler üretilmesine olanak sağlamıştır. Bowling salonları gibi 7’den 70’e herkese hitap edebilecek alanlarda özel olarak üretilebilen ve yalnızca o alan için imal edilebilen sedir mobilyaları bulunmaktadır.

Bowling salonlarında sedir koltuk takımlarına, daha çok oyun alanının ortalama 3-4 metre gerisinde ve mekanda cafe varsa bu alanı çevreleyen bölümde yer verilebilir. Bowling, en az kişi olmak üzere çok sayıda oyuncuyla oynanabilen bir spordur. 4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik veya 10 kişilik gruplar halinde gelen kişilere bu oturma alanları bir çözüm sunmalıdır. Sedir koltuk takımları özel ölçülerde üretilebildiğinden ve alandan yer tasarruf edilmesine olan sunduğundan, iyi bir alternatiftir.

Sedir mobilyaları bowling salonlarında yalnızca tek bir ürün olarak değil; farklı mobilya türleriyle bir kombinasyon şeklinde de kullanılabilir. Özellikle bistro masalar, metal sandalyeler, duvar veya cam gibi alanlara sıfır konumlandırılmış masalarla birlikte güzel bir ikili olabilirler. Bowling salonları gibi modern hatların ön planda tutulması gereken alanlarda farklı türde dekorasyon seçeneklerine yer verilerek, her türlü ziyaretçi kitlesine hitap etmek için önemli bir yol olabilir.